Olympique Lyonnais i R.C. Lens odmjeriće snage u sati na stadionu Parc Olympique Lyonnais u meču koji će puno odlučivati kada je u pitanju konačan plasman na ljestvici. Oba tima žele pobjedu, ali će se vjerovatno zadovoljiti i podjelom bodova, jer bi poraz u ovoj situaciji mogao fatalno utjecati na njihove šanse. Domaćin svakako ima blagu prednost, ali u ovakvim utakmicama je zaista sve moguće.
Najbolje opklade i tipovi za klađenje
Trostrana oklada39%R.C. Lens4.50Posjeti 20betGolovi Manje/Više 2.570%više od 2.5 Golovi1.60Posjeti BetlabelNajbolji Tip48%više od 3.5 Golovi2.50Posjeti Betlabel
Statistika, trendovi i analize
Trostrana oklada39%Olympique Lyonnais22%X39%R.C. LensOba tima pogađaju - Da/Ne70%Da 30%NeTočan rezultat9%1-18%1-28%2-1
Golovi Manje/Više 1.587%Više 13%ManjeGolovi Manje/Više 2.570%Više 30%ManjeGolovi Manje/Više 3.548%Više 52%Manje
Koja je Vaša oklada? Tko će pobijediti?

X

Najbolje kvote pred meč: Olympique Lyonnais vs R.C. Lens
MogućnostOlympique Lyonnais39%Neodlučeno22%R.C. Lens39%
1.764.003.95Posljednje ažurirano:
1.694.374.27Posljednje ažurirano:
1.724.454.45Posljednje ažurirano:
1.704.204.50Posljednje ažurirano:
1.743.533.72
1.704.004.20Posljednje ažurirano:
1.734.004.00Posljednje ažurirano:
1.694.204.10Posljednje ažurirano:
1.764.003.95Posljednje ažurirano:
1.694.374.27Posljednje ažurirano:
1.724.454.45Posljednje ažurirano:
1.704.204.50Posljednje ažurirano:
1.743.533.72
1.704.004.20Posljednje ažurirano:
1.734.004.00Posljednje ažurirano:
1.694.204.10Posljednje ažurirano: MogućnostDupla šansa61%Dupla šansa 1278%Dupla šansa X261%
1.231.232.02Posljednje ažurirano:
1.241.242.20Posljednje ažurirano:
1.171.202.10Posljednje ažurirano:
1.161.182.09
1.221.222.10Posljednje ažurirano:
1.221.222.05Posljednje ažurirano:
1.201.182.10Posljednje ažurirano:
1.231.232.02Posljednje ažurirano:
1.241.242.20Posljednje ažurirano:
1.171.202.10Posljednje ažurirano:
1.161.182.09
1.221.222.10Posljednje ažurirano:
1.221.222.05Posljednje ažurirano:
1.201.182.10Posljednje ažurirano:Forma i analiza posljednjih rezultata
Forma Olympique LyonnaisZadnja utakmica bila je protiv Toulouse FC i završila se rezultatom 2 - 1. U posljednjih 10 utakmica zabilježili su 4 pobjeda od kojih je bilo na domaćem terenu. U zadnjih 6 mjeseci odigrali su 20 utakmica i postigli 35 golova uz 21 primljenih.
Forma R.C. LensZadnja utakmica bila je protiv Paris Saint Germain i završila se rezultatom 0 - 2.U zadnjih 10 mečeva pobijedili su 4 puta i dali 18 golova što je 1.8 po utakmici. U prethodnih 6 mjeseci ova ekipa je zabilježila 13 pobjeda uz 5 poraza i 4 neriješenih rezultata.
Posljednji susretiOlympique LyonnaisR.C. LensOžujak 5, 20262-3R.C. LensOlympique LyonnaisKolovoz 16, 20250-1Olympique LyonnaisR.C. LensSvibanj 4, 20251-2R.C. LensOlympique LyonnaisRujan 15, 20240-0





















