Meč u kojem će snage odmjeriti Racing Strasbourg i AS Monaco zakazana je za u sati. Sam pogled na ljestvicu nam govori da ćemo prisustvovati neizvjesnoj utakmici u kojoj obje momčadi imaju podjednaku šansu da dođu do pobjede. U ovakvim susretima je teško predvidjeti konačan ishod, ali zato klađenje na golove djeluje kao zanimljiva opcija.
Pogledajte najbolje kvote i kladioničarske tipove
Trostrana oklada42%AS Monaco2.20Posjeti BetlabelGolovi Manje/Više 2.553%više od 2.5 Golovi1.45Posjeti BetlabelNajbolji Tip69%manje od 3.5 Golovi1.79Posjeti FatPirate
Statistika i zanimljive činjenice
Trostrana oklada33%Racing Strasbourg25%X42%AS MonacoOba tima pogađaju - Da/Ne57%Da 43%NeTočan rezultat12%1-19%0-19%1-2
Golovi Manje/Više 1.577%Više 23%ManjeGolovi Manje/Više 2.553%Više 47%ManjeGolovi Manje/Više 3.531%Više 69%Manje
Koja je Vaša oklada? Tko će pobijediti?

X

Najbolje kvote pred meč: Racing Strasbourg vs AS Monaco
MogućnostRacing Strasbourg33%Neodlučeno25%AS Monaco42%
2.803.802.20Posljednje ažurirano:
3.024.002.13Posljednje ažurirano:
3.104.002.18Posljednje ažurirano:
3.104.002.10Posljednje ažurirano:
2.703.352.16
2.903.902.05Posljednje ažurirano:
2.903.702.10Posljednje ažurirano:
2.863.902.14Posljednje ažurirano:
2.803.802.20Posljednje ažurirano:
3.024.002.13Posljednje ažurirano:
3.104.002.18Posljednje ažurirano:
3.104.002.10Posljednje ažurirano:
2.703.352.16
2.903.902.05Posljednje ažurirano:
2.903.702.10Posljednje ažurirano:
2.863.902.14Posljednje ažurirano: MogućnostDupla šansa58%Dupla šansa 1275%Dupla šansa X267%
1.641.251.41Posljednje ažurirano:
1.741.281.41Posljednje ažurirano:
1.671.201.33Posljednje ažurirano:
1.671.201.32
1.731.251.40Posljednje ažurirano:
1.651.251.40Posljednje ažurirano:
1.671.201.40Posljednje ažurirano:
1.641.251.41Posljednje ažurirano:
1.741.281.41Posljednje ažurirano:
1.671.201.33Posljednje ažurirano:
1.671.201.32
1.731.251.40Posljednje ažurirano:
1.651.251.40Posljednje ažurirano:
1.671.201.40Posljednje ažurirano:Analiza timova i forme
Forma Racing StrasbourgRacing Strasbourg se zadnji put sastala sa Stade Brestois, a rezultat je bio 1 - 2. U zadnjih 10 mečeva pobijedili su 4 puta i dali 15 golova što je 1.5 po utakmici. U zadnjih 6 mjeseci odigrali su 21 utakmica i postigli 30 golova uz 28 primljenih.
Forma AS MonacoZadnja utakmica bila je protiv Lille OSC i završila se rezultatom 0 - 1.U posljednjih 10 utakmica zabilježili su 6 pobjeda od kojih je bilo na domaćem terenu. U zadnjih 6 mjeseci odigrali su 21 utakmica i postigli 32 golova uz 28 primljenih.
Posljednji susretiAS MonacoRacing StrasbourgKolovoz 31, 20253-2AS MonacoRacing StrasbourgTravanj 19, 20250-0Racing StrasbourgAS MonacoStudeni 9, 20241-3Racing StrasbourgAS MonacoOžujak 10, 20240-1





















